U bent hier:

Accelerating 50/50 in 2025 – challenges and chances

Accelerating 50/50 in 2025 – challenges and chances
Georganiseerd doorWIFS
LocatieDe Nederlandsche Bank, Amsterdam
Datummaandag 12 mei 2025

Om in te schrijven dient u ingelogd te zijn



Terwijl diversiteit en inclusie in sommige werelddelen onder druk staan, wordt tegelijkertijd steeds duidelijker hoe essentieel feminiene waarden zijn voor de toekomst. Samenwerking, empathie en lange-termijnvisie maken organisaties veerkrachtiger en succesvoller. Maar hoe zorgen we ervoor dat deze waarden niet alleen erkend, maar ook actief geïntegreerd worden in leiderschap en besluitvorming?

Bij WIFS geloven we dat de financiële sector hierin een voortrekkersrol speelt. Tijdens ‘Accelerating 50/50 in Finance – Challenges and Chances’ onderzoeken we hoe we deze waarden kunnen benutten om verandering te versnellen en bouwen we samen aan een inclusieve toekomst. Ook duiken we in de uitdagingen en verborgen lessen die ons helpen om dit doel te bereiken.

Het event zal plaatsvinden in het onlangs gerenoveerde pand van De Nederlandsche Bank in Amsterdam, waar Cindy van Oorschot, executive board member bij DNB én nieuw lid van onze Raad van Advies, ons welkom zal heten.

Wat kun je verwachten?
✔️ Keynote over AI en bias door Noëlle Cicilia van Brush AI – hoe technologie zowel kansen als valkuilen biedt voor diversiteit en inclusie
✔️ D&I beleid in de praktijk – welke strategieën werken echt?
✔️ SER-data en inzichten – waar staan we nu en wat is er nodig?
✔️ Paneldiscussie & rolmodellen – leren van organisaties die vooroplopen in deze transitie
✔️ Netwerken met professionals

Aanmelden
De inschrijving voor zowel leden als niet-leden is geopend.

Informatie
📅 12 mei 2025
🕐 Middagprogramma, vanaf +/- 13:00 uur
📍 De Nederlandsche Bank, Amsterdam